NGT Jeb Next Generation Tackle ir Angļu tūrisma preču zīmols kas dibināts 2002. gadā! Līdz šodienai par klientiem kļuvuši simtiem tūkstoši makšķernieku un dabas mīļu gan Anglijā gan pasaulē! Tagad esam kļuvuši arī par Shimano, Daiwa, Katran, Trakker, Fox, Dynamite Baits, Ccmoore, un citu zīmolu pārstāvjiem! 

No 2017. gada NGT Latvia ir Next Generation Tackle oficiālais pārstāvis Latvijā! 
Esam unikāli ar to ka mūsu produkcijai ir vislabākā kvalitātes/cenas attiecība kā arī katram klientiem mums ir individuāla pieeja un labākais serviss! 
Garantējam, ka mūsu piedāvātā produkcija pārspēs Jūsu vēlmes! 
Mūsu piedāvāto preču klāsts ir ļoti plašs: Makšķerkāti, makšķerēšanas spoles, auklas, āķi, svini, uztveramie tīkli, viss karpu makšķerēšanai, zivju gultas, matrači un šūpuļi, makšķerēšanas statīvi, svari, svēršanas statīvi, svēršanas tīkli, uzglabājamie tīkli, sačoki, makšķerēšanas somas, makšķerēšanas kastes, makšķerēšanas galdiņi, barības piegāde, katapultas, barības metamie, kobras, karpu ratiņi, makšķerēšanas krēsli, makšķerēšanas gultas, makšķerēšanas lietussargi ar sienu, teltis, visu sezonu guļammaisi, makšķerēšanas signalizatori, indikatori, PVA maisi, galdu sistēmas, mānekļi, vizuļi, āķu sistēmas, jūras makšķerēšana, spiningošana, āķu noņēmēji, makšķerēšanas somas, barība, boilas, maltā barība makšķērēšanai, medību apģērbi, cimdi, cepures, bandanas, krekli, džemperi, tūrisma preces, viss ēšt gatavošanai pie dabas, pannas, gāzes plītiņas, katli, kannas, gaismas, lukturi, power banks, arbaleti, loki un bultas, sporta šaušana, mērķi, kaķenes, naži, cirvji, mačetes, dāvanu komplekti vīriešiem, makšķerēšanas sacensības, ceļojumi, dāvanu kartes makšķerniekiem.

Tavs makšķerēšanas veikals un makšķerēšanas interneta veikals NGT Latvia! Veikals makšķerniekiem un tūrisma inventāram! 

0