GARANTIJA

Visām precēm NGT Latvia nodrošina 2 gadu garantiju (izņēmums ir Sportex makšķerkāti kuriem ražotājs nodrošina 10 gadu garantiju). 
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli, e-pastu vai informējot pa telefonu (zvanot vai whatsapp)

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma ziņas nosūtīšanas nodot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

PIEGĀDE

Piegāde precēm kuras ir uz vietas mūsu noliktavā un veikalā - 1-3 darba dienas. Piegāde precēm kuras nepieciešams pasūtīt no mūsu ražotājiem parasti aizņem 10-20 darba dienas. Daļa mūsu preču tiek sūtītas no Apvienotās Karalistes, tāpēc piegādes laiki produktiem var atšķirties. 

Preču piegādi veicam ar Omniva pakomātiem vai ar piegādi uz adresi Rīgas teritorijā kā arī ar saņemšanu uz vietas ofisā. 

Piegādes cenas:

Rīgā - 3Eur
Omniva LV/DPD pakomāti -3.99Eur (līdz 40platām x 64cm garām precēm)

Latvijā (ar kurjeru) - 5Eur (arī garām precēm, makšķerēm, statīviem, šūpuļiem, krēsliem, arbaletiem, bultām)

Baltijā (Lietuva un Igaunija) - 7.99Eur /omniva, 10Eur (large items)

Pirkumiem virs 150Eur - Bez maksas Latvijas robežās

Piegāde no noliktavas tiek uzsākta tikai pēc pirkuma apstiprinājuma un naudas ienākšanas mūsu kontā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.